Als wij een overzicht beschikbaar kunnen stellen van de belangrijkste ICT-systemen die door de verschillende leden ingezet worden om de belangrijkste primaire taak te ondersteunen, dan kunnen leden elkaar onderling makkelijker vinden om ervaringen te delen of vragen te bundelen. Dat kan bijvoorbeeld zijn om ervaringen op te halen over een leverancier of product waarin je mogelijk geïnteresseerd bent, maar het kan ook zijn dat je met elkaar een vraag richting een gezamenlijke leverancier wilt bundelen om het zo hoger op de ontwikkelkalender te krijgen of ontwikkelkosten te delen.

Met deze enquête wordt een start gemaakt en heeft tot doel om in kaart te brengen welke softwareoplossingen bij welke NVRD-leden in het land ingezet worden. Hoe meer leden deze enquête invullen, hoe beter we elkaar kunnen vinden en we kennis kunnen uitwisselen op dit punt.

Link naar enquête: https://hva.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_dg4E7iDEvLuVXRX Alvast bedankt voor het invullen van deze enquête.